Materiał informacyjny

Mieszkańcy Kątów Wrocławskich z determinacją czekali na otwarcie nowego sklepu sieci Lidl. W tym celu założyli grupę na Facebooku, pisali w tej sprawie do infolinii Lidla. Udało się! Już w czwartek, 28 listopada, o godzinie 7:00 przy ul. Handlowej 1 otwarty zostanie pierwszy sklep Lidl w Kątach Wrocławskich. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Mieszkańcy Kątów Wrocławskich tak bardzo pragnęli sklepu Lidl w swojej miejscowości, że temat ten poruszony został nawet przez ogólnopolskie media. By zwrócić uwagę na swoje potrzeby, mieszkańcy założyli grupę „Chcemy Lidla w Kątach Wrocławskich”, gdzie – powołując się na tekst opublikowany przez portal Wirtualna Polska – ponad 600 osób zbierało głosy poparcia dla swojej inicjatywy. Oprócz specjalnie stworzonej grupy, mieszkańcy regularnie kontaktowali się z infolinią sieci Lidl Polska i wysyłali prośby, aby firma otworzyła sklep w tej miejscowości. To, co zainteresowani nowym sklepem uznali za szczególnie atrakcyjne w ofercie tej sieci, to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach i częste promocje. Liczne prośby nie mogły zostać niezauważone – Lidl w końcu zdecydował się wybudować upragniony przez mieszkańców sklep.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” –pyszne,aromatycznepieczywo, wędliny „Pikok”,świeże mięso „Rzeźnik”,produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku, 28 listopada, do soboty, 7 grudnia, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Kątach Wrocławskich znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in.szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

W dniu otwarcia – oprócz promocyjnych cen produktów – na klientów czekać będzie ciepła i aromatyczna kawa, poczęstunek, oraz konkursy dla klientów.

Nowy sklep sieci Lidl w Kątach Wrocławskich ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1130 m2. W obiekcie zatrudniono 24 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handloweod 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych.

„Nowy Lidl w Kątach Wrocławskich to chyba najbardziej wyczekiwany sklep w Polsce. Cieszymy się, że mieszkańcom tak bardzo zależało, aby to właśnie obiekt naszej sieci powstał w tym mieście. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl wysokiej jakości produkty w niskiej, atrakcyjnej cenie. Wierzymy, że mieszkańcy Kątów Wrocławskich z chęcią będą wracać do naszych sklepów w celu dokonania zakupów” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication Lidl Polska.

Lidl w Kątach Wrocławskich, ul. Handlowa 1

Godziny otwarcia:

· poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00

· piątek – sobota: 7:00 – 22:00

· niedziela handlowa: 8:00 – 20:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: 24

Powierzchnia sali sprzedaży: 1130 m2


W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

· instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,

· odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,

· energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Wiadomości

Więcej na temat: